Dlaczego My?

profesjonalizm i skuteczne naprawy a nie szybkość i cena

Dlatego, że jesteśmy zawodwcami i znamy się na naszej pracy. Podczas sprzedaży sprzętu zawsze wybieramy optymalne rozwiązania dla Klienta, nie proponujemy komputera do biura za 6000 zł, albo dla profesjonalnego gracza za 1500 zł mówiąc, że wszystkie gry przez najbliższe 5 lat będą działały w maksymalnych detalach. Ubolewamy nad tym, że niestety rynek tak dzisiaj działa i 80% ofert to zagrania marketingowe, perfekcyjnie wykorzystujące niewiedzę Klientów. Kupując u nas macie Państwo pewność, że sprzęt został dobrany indywidualnie do potrzeb i na pewno sprosta wszystkim wyznaczonym zadaniom.

Dokładnie tak samo ma się sprawa z serwisem sprzętu. Przed naprawą dokładnie przetestujemy podzespoły, poinformujemy o wszystkich kosztach i doradzimy czy warto jest inwestować w naprawę, czy może bardziej opłaca się kupić coś nowego. Pragniemy zwrócić uwagę, że nie skupiamy się tylko i wyłącznie na usterce z którą Państwo przyszli, ale również staramy się wyeliminować wszystkie, które w niedługiej przyszłości mogłyby spowodować, że komputer znalazłby się spowrotem w naszym serwisie.

Typowe myślenie serwisów jest proste: zrobić tak, aby Klient wrócił za jakiś czas i naprawić ponownie. Nasza postawa jest inna: zróbmy tak, żeby zadowolony Klient powiedział o nas swoim znajomym i niech Oni również staną się naszymi zadowolonymi Klientami. 

Serdecznie zapraszamy